Mūsu specializācija ir plakanie un slīpie jumti

Kvalitatīvs jumtu remonts vai nomaiņa, jumtu defektu un bojājumu novēršana, sarežģītu mezglu hidroizolācijas darbi, stikloto virsgaismu remonts kā arī āra terases ierīkošanas darbi. Tāpat arī veicam pilnīgu jumta siltumizolācijas un jumta seguma nomaiņu.

Slīpo jumtu remonts

Mūsdienu plašajā slīpo jumtu materiālu piedāvājuma klāstā ikviens var atrast sev vēlamo jumta segumu. Tāpēc, izbūvējot jaunu slīpo jumtu vai mainot tikai jumta segumu, būtiski ir izvērtēt visus tehniskos un specifiskos faktorus, kā arī apzināties savas iespējas. Tāpat svarīgi ir izvēlētajam jaunajam jumtam uzstādīt atbilstošu zemsegumu jeb latojumu.

Būtiski ir izvēlētajam jumta segumam uzstādīt arī tam nepieciešamās komponentes: piemēram bitumena šindeļiem svarīgi, lai apakšklājs būtu kā hidroizolācijas segums pa visu jumta laukumu un kores daļā būtu iestrādātas kapara loksnītes; savukārt metāla jumta segumam būtu cauruļtipa sniega barjeras ar papildus latojumu zem tām. Tāpat visiem jumtu segumu veidiem nepieciešama vēdināšana, ko panāk ar dubulto latojumu un atbilstošu membrānu zem tā.

Smalkāku informāciju Jūs atradīsiet sadaļā “Slīpo jumtu remonts”.

Slīpajiem jumtiem Latvijas klimatiskajos apstākļos, kur ir paaugstināts gaisa relatīvais mitrums, kā arī mainīgā gaisa temperatūra gan ziemā, gan vasarā – īpaša vērība jāpievērš kondensāta radīto risku novēršanai jumta konstrukcijās. Uzstādot jaunu jumtu, jāskatās, lai dažādi mezgli un pieslēgumi jumta segumā būtu iestrādāti tehnoloģiski pareizi.

Plakano jumtu remonts

Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām un zinātniskajiem sasniegumiem hidroizolācijas materiālu ražošanā, profesionāli ieklāti mīkstie jumta segumi lēzenajiem jumtiem, kas kalpo vairākus gadu desmitus.

Lai atjaunotu pagājušajā gadsimtā uzstādītos bitumena-papes jeb ruberoīda jumtus, vairumā gadījumu pietiek vien ar vecā seguma sagatavošanu un nav nepieciešama tā demontāža. Gadījumos, kad vecais ruberoīda jumts ir izteikti nelīdzens un tā sapludināšana ar jauno segumu ir apgrūtināta, mēs iesakām to vispirms izlīdzināt, siltinot ar akmensvati, tās biezumu izvēloties pēc nepieciešamības.

Latvijas mērenajam klimatam piemērotākie ir uzkausējamie bitumena ruļļmateriāli ar SBS modifikatoru. Šajā materiālu grupā tie dalās dažādās klasēs atkarībā no modifikatora masas daļas materiālā, kas arī lielā mērā nosaka to kalpošanas laiku. Tādēļ būtiski ir atbilstošām prasībām izvēlēties piemērotas klases materiālu.

Smalkāku informāciju Jūs atradīsiet sadaļā “Plakano jumtu remonts”.

Siltinātiem plakanajiem jumtiem 1/3 garantijas dod funkcionējoša tvaika izolācija un 2/3 – kvalitatīva hidroizolācija. Tas nozīmē, ka arī jumtam ar nevainojamu hidroizolāciju ir iespējama t.s. ”viltus tecēšana”, nereti tieši lietus laikā. Svarīgi nodrošināt pārseguma siltuma izolācijas nošķiršanu no telpu siltā un mitrā gaisa. Pārseguma ventilācijas aeratori nepasargā siltuma izolāciju no kondensāta ūdens uzkrāšanās jumtā – bojātas vai neesošas tvaika izolācijas dēļ.

Nepieciešama konsultācija?

Tev ir jautājumi par savu objektu? Nepieciešami darbu aprēķini?